Nowy rok, nowe wyzwania stylizacyjne.

Nowy rok stawia nam kolejne nowe wyzwania stylizacyjne. Jak co roku wielkimi krokami z początku roku zbliżają się bale studniówkowe. Najlepiej przygotować się do nich wcześnie żeby nie czekać na ostatnie chwilę, żeby niczego nie zapomnieć przy kompletowaniu naszych stylizacji.

Studniówki zbliżaja sie wielkimi krokami.

Jak co roku nastaje ten moment większość z nas ma go już za sobą, ale nie wszystkie. Każda z nas przed tym balem nie wiedziała co na siebie założyć, żeby zaprezentować się dobrze. Mężczyźni w porównaniu z nami nie mają takich problemów, wystarczy jak nałożą krawat lub stylową muszkę.
My kiedy chcemy wybrać się na bal studniówkowy staramy się dążyć za dzisiejszymi trendami modowymi, jakie panują. Czasem nawet miewamy problem z wyborem tej jedynej sukienki, w której przetańczymy całą noc. Ale nie tylko sukienka stanowi naszą całą stylizacjwiosna w modziee. Dodatki też są uzupełnieniem naszej stylizacji. Odpowiedni dobrane potrafią dopełnić efekt wow na takim balu, że każdy facet będzie chciał z Tobą tego wieczora zatańczyć. Moja propozycją na taki wieczór to bardzo stylowa i poręczna torebka kopertówka, która praktycznie przy każdej stylizacji sprawdzi się świetnie. Kolejnym ważnym elementem są jakże ważne buty. Podczas swojej studniówki miałam w zapasie dwie pary butów. Pierwsza para była na wysokim obcasie, mimo że lubię w nich tańczyć to zdecydowałam się na zebranie ze sobą dodatkowej pary eleganckich butów na mniejszym obcasie i to było dobre posunięcie z mojej strony. Po paru godzinach musiałam dać swoim nogom odpocząć, żeby dalej kontynuować imprezę.

Podsumowując podczas wesołej zabaw pamiętajmy, że najważniejsza jest nasza wygoda i swoboda. Wybawcie się przed waszym najważniejszym egzaminem w życiu.

 
Styczeń 11th, 2018
moda, styl, sukienki
Tagi: , , ,

Comments are closed.

Enter Search KeyWord:     
Październik 2018
N P W Ś C P S
« Sty    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031